CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Antalya Baskılı Ambalaj Kağıdı

Antalya Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Antalya Baskılı Ambalaj Kağıtları | Antalya Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Antalya Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Antalya Baskılı Kağıt | Antalya Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Antalya Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Antalya baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Antalya ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Antalya ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk antalya flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan antalya ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Antalya baskılı ambalaj kağıdı Ankara da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Antalya ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Antalya baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma antalya baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm antalya ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya baskılı ambalaj kağıdı, antalya baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, antalya baskılı ambalaj kağıdı ankara, antalya ambalaj kağıdı, firma antalya baskılı ambalaj kağıdı, antalya askılı paket ambalaj kağıdı, antalya askılı kese kağıdı, antalya ülfit kağıt, antalya ambalaj kağıdı satın al, kraft antalya ambalaj kağıdı fiyatlarıantalya ambalaj kağıdı baskı, antalya ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner