Antalya Eko Termal Etiket

Antalya Eko Termal Etiket | Antalya Eko Termal Etiket Fiyatları | Antalya Eko Termal Kağıt | Antalya Termal Etiketler | Antalya Eco Termal Etiket Nedir | Antalya Top Termal Etiket | Antalya Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Antalya eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Antalya eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için antalya etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu antalya etiket en antalya ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Antalya eko termal etiket fiyatları ve antalya eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan antalya eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Antalya eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Antalya termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Antalya ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Antalya etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya termal etiket, antalya etiket Ankara, antalya boş etiketantalya eco etiket, antalya etiket fiyatları, antalya eko termal etiket, antalya etiket, antalya eco termal etiket fiyatları, antalya sıra numarası etiketi, antalya ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner