CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Antalya Baskılı Pizza Kutusu

Antalya Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Antalya Pizza Kutuları | Antalya Pizza Kutusu Fiyatları | Antalya Pizza Kutusu Ankara | Antalya Pizza Kutusu İmalat | Antalya Pizza Kutusu Ölçüleri | Antalya Pizza Kutusu Fiyatları | Antalya Baskısız Pizza Kutusu | Antalya Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, antalya baklava kutusu, antalya lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Antalya baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Antalya baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Antalya baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Antalya baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Antalya baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Antalya pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Antalya pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Antalya askılı pizza kutusu fiyatları ile antalya pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Antalya baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla antalya baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya baskılı pizza kutusu, antalya pizza kutuları, antalya basklı kutular, antalya baskılı pizza kutusu fiyatları, antalya pizza kutusu fiyatları, antalya pizza kutusu imalatı, antalya pizza kutusu Ankara, antalya baskılı pizza kutusu satışı, antalya baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner