Antalya Lamine Termal Etiket

Antalya Lamine Termal Etiket | Antalya Lamine Termal Etiket Fiyatları | Antalya Lamine Termal Etiket Nedir | Antalya Lamine Termal Barkod Etiketi | Antalya Termal Etiketler | Antalya Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Antalya lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Antalya lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Antalya lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Antalya lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen antalya etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda antalya termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer antalya  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan antalya  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Antalya termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Antalya lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Antalya etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Antalya lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Antalya lamine termal etiket nedir? Lamine antalya termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel antalya lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya lamine etiket, antalya termal etiket, antalya top etiket, antalya ribonsuz baskı, antalya baskılı etiket, antalya renkli termal etiket, antalya lamine termal barkod etiketi, antalya kuşe etiket, antalya termal etiket boyutları, antalya boş etiket, antalya termal etiket fiyatları, antalya lamine etiketler, antalya eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner