CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Antalya Baskılı Pasta Kutusu

Antalya Baskılı Pasta Kutuları | Antalya Pasta Kutusu | Antalya Pasta Kutusu Fiyatları | Antalya Baskısız Pasta Kutusu | Antalya Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Antalya Pasta Kutusu Baskılı | Antalya Pasta Kutusu Siparişi | Antalya Baskılı Kutu | Antalya Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Antalya pasta kutusu, antalya baklava kutusu, antalya pizza kutusu, antalya lahmacun kutusu, antalya pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Antalya baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Antalya baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Antalya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı antalya pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Antalya baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Antalya Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Antalya baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için antalya pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel antalya pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya baskılı pasta kutusu, antalya baskılı pasta kutusu fiyatları, antalya pasta kutuları, antalya pasta kutusu fiyatları, antalya pasta kutusu imalatı, antalya baskılı pasta kutusu ve fiyatı, antalya ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner