Antalya Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Antalya | Antalya Mini Diş Seti | Antalya Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Antalya | Traş Seti | Antalya Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Adana

kutulu buklet tras seti

Antalya otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri antalya ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  antalya otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Antalya otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Antalya otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti antalya  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları antalya ve antalya  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya traş seti, traş seti fiyatları antalya , antalya buklet traş seti, otel traş setleri antalya , kutulu traş setleri, antalya otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri antalya , kutulu buklet traş seti antalya .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner