Antalya Polietilen Opak Etiket

Antalya Polietilen Opak Etiket | Antalya Opak Pe Polietilen Etiket | Antalya Opak Polietilen Etiket | Antalya Opak Etiket | Antalya Opak Etiket Fiyatları | Antalya Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Adana

polietilen opak etiket

Antalya Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Antalya opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Antalya opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta antalya opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir antalya  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Antalya opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Antalya polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız antalya barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Antalya polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve antalya opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya polietilen etiket, antalya polietilen opak etiket, antalya opak etiket fiyatları, antalya opak etiket, antalya opak polietilen (pe) etiket, antalya sembol etiket, antalya polietilen pe etiket, antalya opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner