CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Antalya Baskılı Pide Kutusu

Antalya Baskılı Pide Kutusu | Antalya Pide Kutusu Fiyatları |Antalya Pide Kutusu  |Antalya Pide Kutusu Ölçüleri | Antalya Pide Kutusu İmalatı | Antalya Hazır Pide Kutusu | Antalya Pide Ve Lahmacun Kutusu | Antalya Pide Kutuları | Antalya Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, antalya baklava kutusu, pizza kutusu,antalya lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Antalya baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Antalya baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Antalya baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Antalya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Antalya pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı antalya pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Antalya baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Antalya pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Antalya baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için antalya pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel antalya pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya baskılı pide kutusu, antalya pide kutusu fiyatları, antalya pide kutusu imalatı, antalya pide kutusu Ankara, antalya baskılı pide kutusu fiyatları, antalya baskılı ambalajlar, antalya pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner