Antalya Mat Polipropilen Etiket

antalya Mat Polipropilen Etiket | antalya Pp Etiket | antalya Mat Etiket | antalya Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | antalya Polipropilen Ürünler | antalya Sembol Barkod Etiket | antalya Mat Pp Etiket | antalya Barkod Sistemleri | antalya Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

antalya mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. antalya polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. antalya pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. antalya mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. antalya at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

antalya mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. antalya mat pp etiket antalya opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: antalya mat etiket, antalya opak pp, antalya mat ppantalya boş etiket, antalya termal etiket fiyatları, antalya şeffaf pp, antalya mat polipropilen, antalya etiket, etiket antalya , ribon antalya , karekod okuyucu antalya , polipropilen, antalya polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner