Antalya PP Opak Etiket

Antalya Pp Opak Etiket | Antalya Pp Opak Etiket Nedir | Antalya Opak Polipropilen Etiket | Antalya Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Antalya Pp Opak Barkod Etiketleri | Antalya Opak Etiket Fiyatları | Antalya Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Antalya pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Antalya pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Antalya opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Antalya pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz antalya  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Antalya opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Antalya pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Antalya opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Antalya pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya opak baskı nedir, antalya pp opak nedir, antalya pp etiket, antalya pp etiket baskı, antalya opak etiket baskı, antalya opak etiket fiyatları, antalya opak polipropilen etiket, antalya opak etiket nedir, antalya polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner