Antalya Chromolux Etiket

Antalya Chromolux Etiket | Antalya Chromolux Etiket Nedir | Antalya Chromolux Etiket Fiyatları | Antalya Chromolux Etiket Baskı | Antalya Kromolüks Etiket | Antalya Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Antalya Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Antalya chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Antalya chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan antalya chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan antalya kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı antalya chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Antalya chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Antalya chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve antalya  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Antalya choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Antalya choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel antalya etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya etiket, antalya etiket fiyatları, antalya barkod etiket fiyatları, antalya baskılı etiket fiyatları, antalya barkod, antalya rulo etiket fiyatları, antalya barkod fiyatları, antalya rulo etiket, antalya yapışkanlı etiket, antalya barkod sistemi, antalya barkod okuyucu, antalya barkod okuyucu fiyatları, antalya koli etiketi, antalya tekstil etiketi, antalya saten etiket, antalya metal etiket, antalya mat pp etiket, antalya mat pe etiket, antalya etiket baskı, antalya mat polietilen etiket, antalya lazer etiket, antalya boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner