Antalya Silvermat Etiket

Antalya Silvermat Etiket | Antalya Silvermat Etiket Fiyatları | Antalya Silvermat Etiket Özellikleri | Antalya Silvermat Etiket Yazıcı | Antalya Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Antalya Silver Mat Etiket | Antalya Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Antalya silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir antalya etiket türüdür. Genellikle kitap ve antalya barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Antalya silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun antalya etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan antalya silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Antalya silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Antalya silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Antalya silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Antalya silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Antalya silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Antalya etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Antalya silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Antalya silvermat etiket, antalya termal etiket, antalya silver mat etiketler, antalya mat etiketler, antalya silver mat etiket fiyatları, antalya etiket fiyatları, antalya şeffaf etiket fiyatları, antalya silver mat barkod etiketi, antalya barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner